Ekibimiz

Aslı Kılınç
Kurucu Ortak I Agile Danışman & Koç

Boğaziçi Üniversitesi Uluslararası Rekabet ve Ticaret yüksek lisans, 9 Eylül İngilizce İşletme lisans mezunu. Ağırlıklı yabancı bankalar olmak üzere finans sektöründe toplam 24 yıllık satış ve pazarlama deneyimine sahip. Ticari firmalara finans danışmanlığı yaparken, aynı zamanda İTÜ çekirdek’te startup’lara gönüllü mentorluk yapmaktan keyif alıyor. Sola Unitas’ın mezun ettiği koçlardan olan Aslı, profesyonel koçluğun ön planda tutulduğu çevik yönetimlerin firmaları sürdürülebilir başarıya götüreceğine inanıyor.

Ender Ermiş
Kurucu Ortak I Agile Danışman & Koç

Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi ve İstanbul Üniversitesi Hukuk Bürosu Yönetimi mezunudur. İzmir’in en büyük özel bir hukuk bürosunda collection yöneticiliği yapmakta olup, banka, alacak portföyleri için iletişim, ikna ve tahsilat, takım çalışması konusunda eğitim çalışmalarını devam ettirmektedir. Hiyerarşik çalışma yapısı yerine Agile felsefesinin daha mutlu insan ve daha verimli sonuçlar getireceğine inanıyor. “Sen değişirsen dünya değişir” sloganı, onu bugünlere taşıyan güçlü bir inanıştır.

Günsu Albaş
Kurucu Ortak I Agile Danışman & Koç

İstanbul Teknik Üniversitesi Elektrik Mühendisliği mezunu. Arçelik’teki 21 yıllık kurumsal tecrübesi sonrası yaklaşık 10 yıldır değişim, gelişim ve liderlik konularında bireylere ve kurumlara bireysel koçluk, eğitim, danışmanlık ve takım koçluğu hizmetleri vermektedir. PCC, ACPC ve Genos Duygusal Zeka Geliştirme Mentoru unvanlarına sahiptir. Agile dönüşüm mottosu: “Kurumların gelecekte var olabilmesi, dünyadaki dönüşüme ayak uydurma yeteneğine bağlıdır.”

Müge Yıldız
Kurucu Ortak I Agile Danışman & Koç

Gazi Üniversitesi Endüstri Mühendisliği mezunu. Atılım Üniversitesi’nde İşletme Yönetimi (MBA) Yüksek Lisansı yaptı. Kurumsal hayattaki kariyerinde insan kaynakları yönetimi, kalite yönetimi ve organizasyonel gelişim süreçlerinde yer aldı. Sola Unitas’ta ICF onaylı akredite koçluk eğitimlerini tamamladı. Yönetici koçluğu, takım koçluğu ve Agile koçluk alanlarına yoğunlaştı. Değişimin bu denli hızlı olduğu dünyada çevikliğin şirketler ve bireyler için olmazsa olmaz olduğunu düşünüyor.

Özlem Yaman
Kurucu Ortak I Agile Danışman & Koç

Bahçeşehir Üniversitesi İşletme, Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler mezunu. Pazarlama İletişimi yüksek lisansı, Pazarlama doktorası yaptı. İletişim ve pazarlama, strateji geliştirme, marka yönetimi, içerik yönetimi, iç iletişim ve eğitim süreçlerinde yer aldı. Sola Unitas’ta ICF onaylı akredite koçluk eğitimlerini tamamladı ve bu alanda yoğunlaştı. Agile dönüşümün kültürel yapılandırmasının olmazsa olmaz olduğuna inanıyor. Ken Blanchard’ın sözü ilham kaynağı, “Hiçbirimiz, hepimiz kadar akıllı değiliz.”.

Dr. Umut Kısa
Kurucu Ortak

Sola Unitas Academy’nin kurucusu ve İletişim Danışmanı Dr. Umut Kısa, Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi’nden mezun. “Yönetim ve Organizasyon” alanında yüksek lisansını, Paul Ekman Group’ta “İletişim ve Davranış Analizi” alanında doktorasını tamamladı. Koç Finansal Hizmetler, Deloitte ve Alstom gibi şirketlerde çalıştı.. TEDx Konuşmacısı olan Dr. Kısa, MCC unvanlı bir koç olarak uluslararası eğitmen statüsünde çalışmalarına devam ediyor.

Çevik dönüşüm hakkında uzmanlarımızdan bilgi almak ister misiniz?